درباره ما

معرفی ما …

اصول اساسی سازمان

 

Creative: خلاقیت

Competitive: رقابت

Excellent: ممتاز بودن

بدیهی است که این شعار همیشگی را سرلوحه برنامه های خود داشته و خواهد داشت.
و جهت دستیابی به این اصول کاربردی


1 – ارتقاء دانش فنی و مشارکت کلیه پرسنل در اجرای سیستم ،جهت بروز خالقیت آنان

2 – ارتقاء و توسعه تامین کنندگان جهت ایجاد رقابت سازنده

3 – بهره گیری از تکنولوژی روز جهت متمایز و ممتاز بودن

معرفی ما …

خط مشی سازمان حرکت بلبرینگ ایمن

 

شرکت تعاونی تولیدی حرکت بلبرینگ ایمن HBI از جمله شرکت های برتر دانش بنیان ایران وابسته به شرکت نیروبال سرویس NBS به عنوان اولین و تنها تولیدکننده انواع بیرینگهای سوزنی Needle ، استوانه ای Cylindrical و کف گرد Bearing thrust مورد مصرف عمده در صنایع خودروسازی همواره کسب رضایت مشتری را از اساسی ترین اهداف خود برشمرده.
لذا در راستای اجرای این منظور با استفاده از استاندارد2016:IATF16949 و 2015:9001 ISO و نیز الزامات خاص ساپکو ISSR جهت افزایش بهره وری و بهبود مستمر تا نیل به برگشتی های صفر را رویکرد اصلی و سر لوحه امور اجرائی و تولید خود قرار داده.

چشم انداز

شرکت حرکت بلبرینگ ایمن در جایگاه یک سازمان تولیدی -صنعتی، در افق چشم انداز خود در سال 1405 ،سازمانی پیشرو با مختصات بین المللی و جزء شرکت های برتر کشور با اهداف صادرات گرا می باشد

ماموریت سازمان

رفع نیاز قطعات بلبرینگ بخشی از صنعت خودرو کشور ها

معرفی ما …

گواهینامه ها


در پی داخلی سازی کامل بیرینگ های سوزنی مورد استفاده خودرو های داخلی و افزایش سهم تامین در شرکت ساپکو سازمان موفق به دریافت گواهینامه استاندارد 16949 TS/ISOو 9001 ISOدر سال 1395 شد که در دو سال بعد با ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت به استاندارد 2016: IATF16949و ISO 2015:9001گواهینامه جدید دریافت گردید.

با توجه به اهمیت تولید داخلی و حرکت در این راستا سازمان از سال 1396 شروع به افزایش تولید و کسب سهم بیشتر بازار در محصوالت تخصصی بیرینگ نمود به گونه ای که به نحو شایسته ای جایگزین محصوالت مشابه خارجی در بخش خودرویی شد که حتی از نظر کیفیت نیز وضعیت مناسبی را کسب کرده است .

برای همکاری و استخدام، در سازمان ما

با در تماس باشید و رزومه خود را ارسال کنید

Niroo General Trading
_

تاریخچه شرکت نیرو تریدینگ

Niroo General Trading

شرکت نیرو جنرال تریدینگ در سال 1991 میلادي هدف فعالیت اقتصادي در زمینه تامین قطعات صنعتی تاسیس گردید .

در کنار آن در سال 1997 میلادي با هدف تولید تخصصی انواع بیرینگهاي صنعتی با برند NBS-I در کشور چین نمود .

بیرینگهاي تولیدي این مجموعه با برند NBS-I داراي توان رقابتی بسیار بالا با برندهاي مطرح جهان بوده و حتی در برخی از پارامترهاي کیفی نظیر کیفیت Race Way از آنها پیشی گرفته است که تاثیر مستقیمی در دوام بیرینگهاي تولیدي خواهد داشت.

شرکت تعاونی تولیدي حرکت بلبرینگ ایمن (هرمس بلبرینگ سابق) از شرکت هاي اقماري شرکت نیروبال سرویس در شهریور ماه 1391 کار خود با هدف تولید بیرینگ هاي سوزنی را در شهرك صنعتی شمس آباد آغاز نمود.

  • 16949 TS/ISO
  • 9001 ISO
  • 2016:IATF16949
  • ISO9001:2015
Niroo General Trading
_

تولید داخلی

Niroo General Trading

پشتوانه این حرکت تجربه و سابقه موسسین و استفاده از تکنولوژي روز دنیا در تولید محصولات می باشد.

در ادامه و در پی داخلی سازي کامل بیرینگ هاي سوزنی مورد استفاده خودرو هاي داخلی و افزایش سهم تامین در شرکت ساپکو سازمان موفق به دریافت گواهینامه استاندارد 16949 TS/ISOو 9001 ISOدر سال 1395 شد که در دو سال بعد با ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت به استاندارد 2016: IATF16949و 2015:9001 ISO گواهینامه جدید دریافت گردید.

این مجموعه مجهز به دستگاههاي تولید ,آزمایش ,بازرسی و سنجش کیفی محصولات میباشد و با دارا بودن پرسنل و کادر تولیدي و فنی مجرب خود توانسته است با گذشت قریب به 5 سال از تاسیس کارخانه ,قادر به تولید طیف وسیعی از بیرینگهاي صنعتی شامل انواع رولربیرینگ و بلبرینگ و انواع بیرینگ هاي سوزنی باشد.

ما متخصص در صنعت بلبرینگ هستیم

28 سال تجربه